Skip to main content

Asfaltavimas. Taisymas. Tiesimas.

Mūsų siūlomos paslaugos

  • Asfaltavimo darbai: mes asfaltuojame kelius, įvažiavimus, aikšteles ir kt. erdves.
  • Frezuotas asfaltas: mes įrenginėjame kelius, naudojant frezuotą asfaltą, kuris yra tvirtas ir patvarus.
  • Duobių taisymas: taisome duobes ir susidėvėjusius paviršius.
  • Asfalto ir betono frezavimas

Kelių tiesimo sprendimai

Asfaltavimo darbai

Asfaltavimo darbai yra viena pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų. Mes asfaltuojame ne tik kelius, bet ir įvažiavimus, aikšteles ir kt. kiemo erdves. Mes taip pat atsižvelgiame į jūsų individualius poreikius ir reikalavimus, stengiamės parinkti geriausią sprendimą jūsų reikalavimams.

Frezuotas asfaltas

Mes įrengiame kelius, naudojant frezuotą asfaltą. Frezavimo technologija leidžia mums naudoti seną susidėvėjusį asfaltą, kuris yra sunaikinamas ir pakaitinamas nauju asfaltu. Tai yra ne tik ekonomiškas, bet ir ekologiškas sprendimas, kadangi naudojame seną asfaltą, ir taip sumažiname atliekų kiekį. Frezuoto asfalto keliai yra tvirti, lygūs ir patvarūs.

Duobių taisymas

Taisome kelių duobes, susidėvėjusius paviršius, frezuojame susidėvėjusius kelius / įvažiavimus. Mūsų komanda naudoja modernias technologijas, kad greitai ir efektyviai pataisytų kelio defektus. Taip pat siūlome skirtingus sprendimus, kaip pataisyti kelio defektus, kadangi kiekvienas atvejis yra unikalus ir reikalaujantis individualaus požiūrio.

Žvyrkelio įrengimas

Mūsų komanda įrenginja žvyrkelius ir laikinus privažiavimus į sklypus. Siūlome skirtingus techninius sprendimus, kadangi kiekvienas atvejis yra unikalus ir reikalauja individualaus požiūrio.

Asfalto frezavimas

Siūlome asfalto ir betono frezavimo paslaugas įvairios kvadratūros. Su mūsų modernia freza galite greitai ir efektyviai atlikti kelio dangos frezavimą, o tai ne tik taupo jūsų laiką, bet taip pat užtikrina kokybiškesnį rezultatą.

Klausimai?

Skambinkite +370 609 01 515

Arba rašykite el. paštu